NAPÍŠTE NÁM

Výpredaj OE dielov

Ponúkame dopredaj OE dielov za výhodnú cenu Termostat RENAULT OE čislo 8200561426 cena 45€pôvodná cena 84€ Remenica RENAULT OE číslo 7700856673 c...

Novinka Spojky KM AUTO TECHNIK

Od 15.3.2014 sme uviedli do ponuky aj spojkové sady od nemeckého výrobcu KM AUTO TECHNIK Spojkové sady KM AUTO TECHNIK majú priaznivú cenu a špičkov...

Výrobcovia výfukov v ponuke SZEKOPU

V našej ponuke nájdete týchto výrobcov výfukových systémov. WALKER WALKER je vedúca značka skupiny Tenneco Automotive a je najväčším výrobcom výf...

 Autodiely SZEKOP

vychytané diely...

SORTIMENT TRW ZA VYNIKAJÚCE CENY! ! !

TRW
TRW Automotive je jedným z popredných svetových dodávateľov autopríslušenstva a medzi dodávateľmi technológií aktívnej a pasívnej bezpečnosti pre výrobcov vozidiel po celom svete predstavuje špičku.

S ročným obratom cez 10 miliárd USD je TRW ôsmym najväčším nezávislým výrobcom autopríslušenstva
TRW Automotive zamestnáva 67.500 ľudí v 190 lokalitách 24 krajín piatich kontinentov
Na vývoji výrobkov sa priamo podieľa viac ako 4000 inžinierov


TRW na trhu s autopríslušenstvom

TRW Automotive Aftermarket je špičkovým dodávateľom kvalitných náhradných dielov, poskytovateľom servisu a technickej podpory ako pre nezávislý trh s autopríslušenstvom (IAM), tak v oblasti servisu pre výrobcov vozidiel (VMS).
Kombinácia kvalitného originálneho vybavenia (OE) v oblasti brzdových komponentov a dielov riadenia a zavesenie kolies značky TRW sú zárukou čelného postavenia na európskom trhu s autopríslušenstvom v komodite automobilových podvozkov.
TRW tiež ponúka odborné programy pre určité trhy - vrátane programu špičkového príslušenstva pre britský trh.


Kapacita

TRW Automotive je jedným z popredných svetových dodávateľov autopríslušenstva a medzi dodávateľmi technológií aktívnej a pasívnej bezpečnosti pre výrobcov vozidiel po celom svete predstavuje špičku.


Výroba a tvorba programov

TRW vyrába najucelenejšiu rad výrobkov pre podvozkové systémy na európskom trhu autopríslušenstva. Tieto výrobky sú produkované v 23 európskych závodoch na originálne diely pre brzdy diely riadenia a zavesenie av deviatich výrobných závodoch na výrobu autopríslušenstva. Odborné zručnosti špecialistov z divízie autopríslušenstva TRW Automotive sú zárukou najkomplexnejšieho programu pre údržbu vozového parku, ktorý je na trhu k dispozícii.


Zabezpečenie pridanej hodnoty

Spoločnosť zabezpečuje šírenie informácií o svojom originálnom vybavenie pre trh s autopríslušenstvom formou školiacich programov a komplexné technické podpory, ktorá zahŕňa jednoúčelové telefónne linky a ucelenú knižnicu materiálov. Spoločnosť poskytuje svojim zákazníkom pomoc formou uceleného balíka marketingovej podpory.


S nami sa podniká ľahšie

Prostredníctvom špičkového riešenia pre oblasť e-businessu, EOS (electronický online služby), si môžu zákazníci objednávať online, vyhľadávať objednávky, spracovávať faktúry a majú prístup k aktuálnym ponukám výrobkov a technické databázu. Táto divízia je súčasne majoritným vlastníkom priemyselného portálu TecCom. A pretože naša práca je zameraná na ľudí, naše školené tímy, ktoré poskytujú špecializovaný servis pre zákazníkov, plní nepretržite požiadavky našich zákazníkov po celej Európe.


Najkvalitnejšie program výroby bŕzd v Európe

Značka TRW patrí k najuznávanejším pojmom medzi výrobcami bŕzd a na európskom trhu má vedúce postavenie. Viac ako 85% výroby pokrýva spoločnosť z vlastných zdrojov. Spoločnosť sa usiluje o ochranu životného prostredia, a preto začala dodávať na nezávislý európsky trh autopríslušenstvom prvý trecie segmenty bez obsahu ťažkých kovov.
Komplexný program brzdových produktov pokrýva viac ako 95% automobilového parku a zahŕňa:

Trecie segmenty: - doštičky, čeľuste, disky, brzdové bubny, nové a repasované strmene kotúčových bŕzd.
Hydrauliku: - kompletné sady, brzdovej sústavy, hlavné valce, brzdové valčeky, brzdovú kvapalinu, čističe bŕzd a náradie.


Rozšírený program dielov riadenia & zavesenia kolies pre Európu

V rámci nepretržitého cyklu zlepšovania výrobku vyvinula spoločnosť TRW, hlavný svetový výrobca originálneho vybavenia pre systémy riadenia a zavesenie kolies, rozšírený výrobný program pre nezávislý trh autopríslušenstvom. Bezkonkurenčná rad špičkových výrobkov je produkovaná pod značkou TRW a sú u nej dodržiavané bezpečnostné normy TRW.
Rozšírená rada viac ako 1.700 druhov súčiastok zahŕňa:

Hrebeňové tyče riadenia tej najvyššej kvality, ktorá je na trhu autopríslušenstvom k dispozícii
Ovládacie súčiastky vrátane priečnych ramien nápravy, hláv riadiace tyče a komponenty, guľové kĺby, závesy stabilizátora, puzdra a manžety.


Prečo TRW?

TRW je najlepšia voľba v oblasti autopríslušenstva. Vďaka svojim tradíciám pri výrobe originálneho vybavenia, vedúcemu postaveniu na trhu a službám, ktoré sú zdrojom pridanej hodnoty, je TRW zárukou toho, že jej zákazníci budú vždy o krok vpred.

Návštevnosť
TopList.cz
 

SZEKOP, s.r.o. Všetky práva vyhradené
2011-2022

Tvorba internetových stránok