NAPÍŠTE NÁM

Výpredaj OE dielov

Ponúkame dopredaj OE dielov za výhodnú cenu Termostat RENAULT OE čislo 8200561426 cena 45€pôvodná cena 84€ Remenica RENAULT OE číslo 7700856673 c...

Novinka Spojky KM AUTO TECHNIK

Od 15.3.2014 sme uviedli do ponuky aj spojkové sady od nemeckého výrobcu KM AUTO TECHNIK Spojkové sady KM AUTO TECHNIK majú priaznivú cenu a špičkov...

Výrobcovia výfukov v ponuke SZEKOPU

V našej ponuke nájdete týchto výrobcov výfukových systémov. WALKER WALKER je vedúca značka skupiny Tenneco Automotive a je najväčším výrobcom výf...

 Autodiely SZEKOP

vychytané diely...

Špičkové filtre MULLER, čítajte viac...

logo muller


Spoločnosť Muller Filter má 30 ročné skúsenosti v oblasti vývoja OE filtrov, umiestňuje sa ako Európsky nezávislý kľúčový dodávateľ, ponúkajúci sortiment originálnej kvality so stále sa rozširujúcou ponukou produktov.

Produktová línia Muller Filter s viac ako 1600 typmi olejových, palivových a vzduchových filtrov pokrýva okolo 95% Európskych a Ázijských osobných automobilov a ľahkých úžitkových vozidiel.
Výhodami rodinnej spoločnosti je, že Muller Filter dosahuje rýchly rozhodovací proces a rýchlu a flexibilnú reakciu na meniace sa podmienky na trhu. Spoločnosť Muller Filter sa môže pochváliť plnou škálou filtrov dostupných na trhu, spĺňajúcich rovnaké štandardy kvality, aké spĺňa ponuka OE.

Stále modernizácie výrobnej linky a investície do výskumu a vývoja zaručujú, že Muller Filter sú vysokovýkonné produkty. K dosahovaniu vyššej efektivity ponuky si spoločnosť vyberá svojich partnerov spomedzi vedúcich spoločností medzi výrobcami OEM.

Muller Filter podrobujú svoje filtre sofistikovaným testovacím metódam podľa medzinárodných požiadaviek ISO, v spolupráci s hlavnými testovacími laboratóriami uznanými výrobcami v oblasti automobilového priemyslu.

Výsledkom tohto úsilia je, že v roku 2002 výrobca získal certifikát podľa ISO9001. Veľmi dôležité je aj to, že výrobca od začiatku výroby svojich produktov berie do úvahy ochranu životného prostredia . Od dizajnu cez spracovanie až po konečné užívanie produktov. Z tohto dôvodu Muller Filter zavádza systém riadenia na úseku životného prostredia podľa ISO4001. Produkty Muller Filter sú navrhnuté a vyvíjané podľa náležitostí a požiadaviek na prvotriedne produkty podľa špecifikácií OE a v súlade s Product Quality Declaration príbuznej k pravidlám CE1400/2002

MULLER FILTER má svoju centrálu v Bricherasio (Taliansko) , zhruba 40 km od Turína. Spoločnosť má svoje dcérske spoločnosti a výrobné miesta v Luserna S.G.(Taliansko) a Timisoara (Rumunsko).

MULLER FILTER je vybudovaný na ploche 26 000 metrov štvorcových , 8 000 metrov štvorcových pokrýva oblasť kde sú situované 3 továrne.

MULLER FILTER navrhuje širokú škálu filtrov určených pre automobilový priemysel, stroje a motory, ktoré sa stále vyvíjajú prostredníctvom programu stáleho rozširovania. Naša produktová línia pozostáva z viac ako 1600 typov palivových, olejových a vzduchových filtrov pokrývajúcich okolo 95 % Európskych a Ázijských osobných motorových vozidiel a ľahkých úžitkových vozidiel.

Čo robí MULLER FILTER produktom s vysokým výkonom a garantovanou kvalitou :
 Neustále investície do výskumu a vývoja
 Moderné výrobné prostriedky
 Kvalitný systém kontroly podľa požiadaviek ISO
 Profesionálny personál s dlhodobými skúsenosťamimuller 2

Návštevnosť
TopList.cz
 

SZEKOP, s.r.o. Všetky práva vyhradené
2011-2022

Tvorba internetových stránok