NAPÍŠTE NÁM

Výpredaj OE dielov

Ponúkame dopredaj OE dielov za výhodnú cenu Termostat RENAULT OE čislo 8200561426 cena 45€pôvodná cena 84€ Remenica RENAULT OE číslo 7700856673 c...

Novinka Spojky KM AUTO TECHNIK

Od 15.3.2014 sme uviedli do ponuky aj spojkové sady od nemeckého výrobcu KM AUTO TECHNIK Spojkové sady KM AUTO TECHNIK majú priaznivú cenu a špičkov...

Výrobcovia výfukov v ponuke SZEKOPU

V našej ponuke nájdete týchto výrobcov výfukových systémov. WALKER WALKER je vedúca značka skupiny Tenneco Automotive a je najväčším výrobcom výf...

 Autodiely SZEKOP

vychytané diely...

Tlmiče MONROE, kvalita za výhodnú cenu

Mysleli by ste si, že kariéra jedného z výrobcov najznámejších tlmičov sa začala výrobou púmp na pneumatiky? V roku 1910 dodávali tieto pumpy pre známy model Ford T. Spoločnosť neskôr venovala veľkú pozornosť pre rozvoj technológie a inováciu. V roku 1929 Monroe vyvinul tlmič pre prvých dvoch cestujúcich, čo spôsobilo celosvetovú popularitu značky.

Všeobecne mylnou je skutočnosť, že tlmiče zabezpečujú pohodlie cestovania. Prvoradou úlohou tlmičov je udržanie kolies na vozovke a zabezpečenie riadenia aj v extrémnych podmienkach. Preto je tlmič neodmysliteľnou súčiastkou pre bezpečné cestovanie. Tlmiče Monroe Vám túto bezpečnosť zaručia.
Sortiment tlmičov značky MONROETlmiče pruženia tlmí nárazy od pruženia a poskytujú pohodlnejšiu jazdu . Sú však zároveň zásadnou súčasťou bezpečnosti vozidla . Spolu s pneumatikami a brzdami tvoria vrcholy trojuholníka bezpečnosti vášho vozidla . Sú kľúčom k riadeniu , brzdeniu a jazdnej stabilite . Ovládajú a udržujú vertikálne zaťaženie pneumatík , riadi pohyb pružín a systému zavesenia tak , aby kolesá vášho vozidla mali vždy pevný kontakt s vozovkou .

Za bežných okolností vykonajú okolo 1.200 funkčných cyklov na jeden ubehnutý kilometer . Vďaka tomu na nich samozrejme dochádza k opotrebovaniu . Opotrebované tlmiče pruženia majú vplyv na bezpečnosť vozidla a preto je potrebné ich kontrolovať po každých 20.000 kilometroch .

Bezpečnostné riziká opotrebovaných tlmičovBrzdenie - vozidlo s opotrebovanými tlmičmi pruženia zastaví na suchej vozovke pri rýchlosti 50 km / hod o 2 m dlhšie ako vozidlo s plne funkčnými tlmičmi pruženia .

Aquaplaning - opotrebované tlmiče pruženia výrazne zvyšujú riziko aquaplaningu .

Prilnutie k vozovke - pri náhlych vybočeniach a jazde do zákrut budete s plne funkčnými tlmičmi lepšie ovládať svoje vozidlo .

Oslnenie - opotrebované tlmiče pruženia spôsobujú hojdania vozidlá , ktoré ovplyvňuje výkonnosť svetlometov pri nočnej jazde a vedie k oslńovaniu vodičov protiidúcich vozidiel .

Monroe Original
Monroe Original je základný rad tlmičov prispôsobených pre trh s náhradnými dielmi (aftermarket). Precízne dielenské spracovanie a striktné dodržanie parametrov originálnych tlmičov z prvovýroby.Monroe SensaTracVylepšená rada tlmičov Sensa Trac zaisťuje vynikajúce ovládanie vozidla v každej situácii. Monroe Sensa-Trac so systémom Safe-Tech poskytuje vozidlu optimálne a progresívne tlmenie, ktoré sa prispôsobí každej jazdnej situácii.Monroe ReflexNajvyššia rada tlmičov Monroe Reflex využíva najnovšiu revolučnú technológia pruženia, ktoré zvyšujú stabilitu vozidla, udržujú ho v bezpečnej stope a prispievajú tak k maximálnej bezpečnosti jazdy. Pre túto sériu tlumičov bola vyvinutá nová technológia dvojitého disku piestneho ventilu (Twin Disc technology).

Návštevnosť
TopList.cz
 

SZEKOP, s.r.o. Všetky práva vyhradené
2011-2022

Tvorba internetových stránok